Feedback – Po co? Dlaczego?

Ostatnio mówiłem o pokorze, dlaczego ta cecha jest potrzebna tłumaczowi. Dziś przyjrzyjmy się kwestii „feedbacku”. Osobiście uwielbiam go. Dlaczego? Dzięki tej informacji zwrotnej mogę podjąć kroki, żeby się rozwijać w jakiejś sprawie, nauczyć się czegoś nowego lub nie zmieniać się Gdyby nie feedback, to bym mógł myśleć o sobie, że jestem najlepszy i koniec kropka […]